Więcej w tej kategorii

Wstęp
Nasze projekty
Cennik
Promocje
Kontakt www

główna

mapa
strony

zaloguj

Kompleksowe projekty stron www - CENNIK

Projekt serwisu www

Jeżeli Państwa firma nie posiada jeszcze strony internetowej, my podejmiemy się tego wyzwania! Obecnie internet to najtańsza forma reklamy.

Jedynie na stronie internetowej można w czasie rzeczywistym zmieniać treść materiałów jak i aktualne informacje oraz promocje dla Waszych klientów. Wykonujemy profesjonalne strony i portale internetowe. Stawiamy na kreatywnoúć w połączeniu z funkcjonalnością, co czyni każdy projekt wyjątkowym.

Cena każdego projektu jest wyliczna indywidualnie, dlatego zachęcamy do skorzystania z formularza. Dzieki niemu otrzymaja Państwo przybliżone koszty wykonania serwisu. Kalkulacji dokonamy na podstawie wysłanych przez Państwa informacji.

Jako mniej kosztowne rozwiązanie proponujemy Państwu gotowe projekty stron (tzw. szablony), które oczywiście dostosowujemy graficznie i merytorycznie dla Państwa potrzeb. Wszystkie tego typu projekty sprzedajemy poprzez partnerstwo z serwisem www.webhandel.pl.
Strony te możemy również wykorzystać pod wymogi zleceniodawcy (wszystko można przerobić) więc jeżeli, któraś z poniższych prac się Państwu podoba i chcieliby Państwo mieć taką a nie inną witrynę internetową - prosimy bardzo o kontakt z nami.

Ceny szczegółowe (przykłady):

Projekt bannera, buttona statycznego - 30-150 zł - (PSD, JPG, BMP, GIF)

Projekt bannera, buttona dynamicznego flash - 50-200

Cięcie projektu z PSD do HTML+CSS - 150-300 zł - (PSD, HTML, CSS, JPG)

Projekt strony internetowej w formacie PSD - 150-600zł - (PSD+użyte czcionki)

Wizytówka, jednostronna witryna internetowa tzw. reklama - 200-550zł - (PSD + HTML + CSS + użyte czcionki)

Rozszerzona strona (do 8 podstron) - strona główna (150-530zł), każda kolejna podstrona 30 -150zł (w zależności od iloúci materiałów) - (2xPSD + HTML + CSS)

Profesjonalny serwis WWW (powyżej 8 podstron) - cena do uzgodnienia - (PSD+ HTML
+ CSS+ PHP+ inne)

System CMS - do łatwej i szybkiej aktualizacji oraz rozbudowy strony internetowej. Nasz system pozwala na swobodną edycję tekstu oraz umieszczanie zdjęć - cena od 400-1200 zł.
Rozbudowane systemy CMS zawierające zaawansowane dodatkowe elementy (galerie, newsletter, aktualności) opcję dodawania/usuwania postron) dostępny jest w cenie powyżej 1200 zł

Skrypty i profesjonalne serwisy oparte na PHP - sklepy internetowe, CMS, panele do administracji stron internetowych - cena do uzgodnienia- (PSD + HTML + CSS + PHP + inne)

Dodanie strony do wyszukiwarek i katalogów polskich i zagranicznych - 60zł.

Określenie słów kluczowych i zakładek META - 30zł (usługa ta może dodatkowo wypozycjonować Twoją stronę w wyszukiwarkach i katalogach na wyższej pozycji).

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach Google, Onet, WP, Interia, Infoseek, Nesprint - cena do uzgodnienia (cena tej usługi zależy od ilości słów, pod którymi ma być wypozycjonowana strona i słów pod jakimi ma być wypozycjonowana).